Bezbolestná (neinvazivní) liposukce EXILIS

Nejčastější dotazy - EXILIS liposukce

Komu je Exilis určen?

Exilis je určen pro všechny zdravé lidi nad 18 let, kteří si chtějí zdokonalit postavu a zbavit se přebytečných tukových polštářů.

Co bude po EXILIS terapii ubývat – hmotnost nebo objem?

Po absolvování celé terapie zaznamenávají klienti hlavně objemový úbytek – EXILIS je primárně zaměřen na redukci tukové tkáně a tvarování postavy.

Jak mohu zvýšit efekt terapie?

Ideální je kombinovat s lymfodrenáží, například pomocí prostřednictvím přístrojové lymfordrenáže BTL Lymphastim. Lymfodrenáž detoxikuje organismus a podpoří celkový metabolismus včetně odbourávání produktů lipolýzy. Vhodný je samozřejmě zdravý životní styl, přiměřený pohyb a lehce zvýšený pitný režim.

Je třeba dodržovat nějakou speciální dietu?

Nejdůležitější je dodržovat pitný režim po celou dobu ošetřování Exilisem. Všeobecně se doporučuje i střídmá, vyvážená a pravidelná strava s omezením tučných jídel a sladkostí. Jinými slovy dodržování vyváženého jídelníčku.

Je efekt trvalý?

Efekt je dlouhodobý při zachování zdravého životního stylu.

Kolikrát do roka si můžu kúru zopakovat?

Zpravidla platí, že je třeba dodržet odstup alespoň 2 měsíce mezi jednotlivými cykly terapií.

Nahradí skutečně Exilis klasickou liposukci?

Exilis je v mnoha ohledech šetrnější než klasická či tumescentní liposukce, kde je sice úbytek patrný prakticky ihned, ale stav pacienta po výkonu vyžaduje rekonvalescenci a omezení některých běžných činností. Mohou se vyskytnout i nerovnosti ošetřené oblasti či další nežádoucí efekty. Exilis naproti tomu nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ošetření je rychlé a příjemné. Výsledek se dostavuje postupně, zmenšení objemu tukových buněk (lipolýza) probíhá přirozenou cestou.